Timestamp Range (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
hu: Formátum: %format. Üresen hagyható az űrlap beküldési idejének használatához.

en: Date separator
hu: Dátum elválasztó

en: The string to separate the start and end dates
hu: A kezdő- és végdátumot elválasztó karaktersorozat

en: Separator: %separator
hu: Elválasztó: %separator
