Timestamp Range (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Field types
pl: Typy pól

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
pl: Format %format. Pozostaw to pole puste by użyć daty zatwierdzenia formularza.

en: Date separator
pl: Separator daty

en: The string to separate the start and end dates
pl: Łańcuch znaków do oddzielania początkowych i końcowych dat.
