Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Off
el: Κλειστό

en: Month
el: Μήνας

en: Desc
el: Φθί

en: Day
el: Ημέρα

en: Function
el: Λειτουργία

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: About
el: Περί
