Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Off
fi: Pois päältä

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: Function
fi: Funktio

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Hour
fi: Tunti

en: Minute
fi: Minuutti

en: Last run
fi: Viimeisin ajo

en: About
fi: Tietoja
