Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե
