Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Off
is: Af

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund

en: Minute
is: Mínúta

en: About
is: Um
