Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු
