Timetable cron (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Month
sk: Mesiac

en: Desc
sk: Zostupne

en: Day
sk: Deň

en: Function
sk: Funkcia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Last run
sk: Naposledy spustené

en: About
sk: Informácie o
