Timetable cron (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Off
ca: Inactiu

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Function
ca: Funció

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Last run
ca: Última execució

en: About
ca: Detalls
