Timetable cron (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Function
ku: فرمان

en: About
ku: دەربارە
