Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Month
eo: Monato

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto
