Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Off
lt: Išjungta

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: About
lt: Apie
