Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: About
sq: Informacione
