Timetable cron (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Off
sv: Av

en: Month
sv: Månad

en: Desc
sv: Fallande

en: Day
sv: Dag

en: Function
sv: Funktion

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Hour
sv: Timma

en: Minute
sv: Minut

en: Last run
sv: Kördes senast

en: About
sv: Om
