Timetable cron (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Function
ast: Función
