Timetable cron (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Off
az: Söndürülüb

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: About
az: Haqqında
