Timetable cron (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Month
cy: Mis

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hour
cy: Awr

en: Minute
cy: Munud
