Timetable cron (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Month
eu: Hilabetea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Day
eu: Eguna

en: Function
eu: Funtzioa

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Last run
eu: Azken abioa

en: About
eu: (r)i buruz
