Timetable cron (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Off
id: Matikan

en: Month
id: Bulan

en: Day
id: Hari

en: Function
id: Fungsi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Hour
id: Jam

en: Minute
id: Menit

en: About
id: Tentang
