Timetable cron (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Off
oc: Desactivat

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Function
oc: Foncion

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: About
oc: A prepaus
