Timetable cron (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Month
pl: Miesiąc

en: Desc
pl: Malejąco

en: Day
pl: Dzień

en: Function
pl: Funkcja

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Last run
pl: Ostatnio uruchomiono

en: About
pl: O stronie
