Timetable cron (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں
