Timetable cron (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།
