Timetable cron (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Off
ja: オフ

en: Month
ja: 月

en: Desc
ja: 降順

en: Day
ja: 日

en: Function
ja: 機能

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Hour
ja: 時

en: Minute
ja: 分

en: Last run
ja: 最終実行

en: About
ja: アバウト
