Timetable cron (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: On
pt: Ligado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Off
pt: Desligado

en: Month
pt: Mês

en: Day
pt: Dia

en: Function
pt: Função

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Hour
pt: Hora

en: Minute
pt: Minuto

en: About
pt: Sobre
