Timetable cron (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Off
da: Afbrudt

en: Month
da: Måned

en: Desc
da: Faldende

en: Day
da: Dag

en: Function
da: Funktion

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Last run
da: Sidst kørt

en: About
da: Om
