Timetable cron (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Off
gl: Desactivado

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Function
gl: Función

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: About
gl: Información
