Timetable cron (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Off
uk: Вимкнено

en: Month
uk: Місяць

en: Desc
uk: Спад

en: Day
uk: День

en: Function
uk: Функція

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: About
uk: Про модуль

en: Weekday
uk: День тижня

en: Force
uk: Сила
