Timetable cron (8.x-1.3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: About
br: Diwar-benn
