Timetable cron (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Off
et: Väljas

en: Month
et: Kuu

en: Desc
et: Kahanev

en: Day
et: Päev

en: Function
et: Funktsioon

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Last run
et: Viimati käivitus

en: About
et: Programmist
