Timetable cron (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Month
jv: Wulan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Day
jv: Dina

en: Function
jv: Fungsi

en: About
jv: Ngenani
