Timetable cron (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Function
kn: ಕಾರ್ಯಭಾರ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Minute
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
