Timetable cron (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Minute
ml: മിനിറ്റ്
