Timetable cron (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: About
ps: په اړه
