Timetable cron (8.x-1.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: About
gu: વિશે
