Timetable cron (8.x-1.4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Off
it: Spento

en: Month
it: Mese

en: Desc
it: Disc

en: Day
it: Giorno

en: Function
it: Funzione

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Hour
it: Ora

en: Minute
it: Minuto

en: About
it: Informazioni
