Timetable cron (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట

en: Minute
te: నిమిషం

en: About
te: గురించి
