Timetable cron (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: About
ug: ھەققىدە
