Timetable cron (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: About
bo: གསལ་བཤད
