Timetable cron (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Off
cs: Vypnuto

en: Month
cs: Měsíc

en: Desc
cs: Sestupně

en: Day
cs: Den

en: Function
cs: Funkce

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: About
cs: Popis
