Timetable cron (8.x-1.5) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des
