Timetable cron (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Off
ro: Oprit

en: Month
ro: Lună

en: Desc
ro: Descendent

en: Day
ro: Zi

en: Function
ro: Funcţie

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Hour
ro: Oră

en: Minute
ro: Minut

en: About
ro: Despre
