Timetable cron (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Off
ru: Выкл

en: Month
ru: Месяц

en: Desc
ru: По убыванию

en: Day
ru: День

en: Function
ru: Функция

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Hour
ru: Час

en: Minute
ru: Минута

en: Last run
ru: Последний запуск

en: About
ru: Информация

en: Weekday
ru: День недели
