Timetable cron (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Off
vi: Tắt

en: Month
vi: Tháng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Day
vi: Ngày

en: Function
vi: Chức năng

en: Hour
vi: Giờ

en: Minute
vi: Phút

en: Last run
vi: Lần chạy trước

en: About
vi: Giới thiệu
