Timetable cron (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Off
ar: إيقاف

en: Month
ar: بالشهر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Day
ar: باليوم

en: Function
ar: الوظيفة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: About
ar: حول
