Timetable cron (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Off
he: כבוי

en: Month
he: חודש

en: Desc
he: יורד

en: Day
he: יום

en: Function
he: פונקציה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Hour
he: שעה

en: Minute
he: דקות

en: About
he: אודות
