Tint connector (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: General
da: Generelt

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: Boolean value
da: Boolsk værdi
