Tint connector (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: General
el: Γενικά

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Boolean value
el: Τιμή Boolean
