Tint connector (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: General
eu: Orokorra

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Boolean value
eu: Booleano balioa
