Tint connector (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Boolean value
fi: Boolean arvo
